Kategoriler
Türk-Koop
TARİHTE BUGÜN
Haberler
Haberin Devamı
Groupama Sigorta A.Ş. tarafından Tarım Kredi Kooperatifleri ortaklarına yönelik olarak hazırlanan “Bereketli Emeklilik” paketi bölge sonuçlarına göre Balıkesir Bölge Birliği birincisi 398 Sayılı Çalı Tarım Kredi Kooperatifi oldu.

Groupama Sigorta A.Ş. tarafından belirlenen kriterler çerçevesinde yapılan ve Tarım Kredi Kooperatifleri Teşkilatına yönelik olarak hazırlanan “Bereketli Emeklilik” paketinde Balıkesir Bölge Birliği birincisi olan 398 Sayılı Çalı Tarım Kredi Kooperatifi çalışanları 25 Mayıs 2011 tarihinde düzenlenen ödül töreni ile ödüllendirildi.
Törene, Balıkesir Bölge Müdürü Abdullah Damcı, Başkontrolör Mehmet Kumru, Groupama Emeklilik Bursa Bölge Koordinatörü Sinan Günpınar, Çalı Tarım Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan, Üyeler, Kooperatif Müdürü Yusuf Koca, Groupama Emeklilik Satış Yöneticisi Arzu Küçüksuyolcu , Ekip Lideri Özge Şayuk , Bireysel Güvence Danışmanı Merve Özen, Kooperatif personeli ve ortaklar katıldı.Törende konuşan Balıkesir Bölge Müdürü Abdullah Damcı, sigortacılığın Tarım Kredi Kooperatiflerinin esas faaliyet konularından biri haline geldiğini ve sigortacılık faaliyetlerinin tek sermayesinin insan emeğine dayanan, getirisi yüksek bir faaliyet olduğunun altını çizdi. Ürün, hayvan, araç, kaza sigortaları yanında Bereketli Emeklilik paketi ile çiftçinin ihtiyaç duyabileceği tüm sigorta ürünlerinin Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından karşılandığını vurgulayan Damcı, sigortacılık konusunda Türkiye birinciliği için çalıştıklarını vurguladı.

Groupama Emeklilik Satış Yöneticisi Arzu Küçüksuyolcu ise çalışmalarından dolayı bölgelerindeki Kooperatifleri desteklediklerini belirterek, çok iyi bir işbirliği ile Kooperatifin bu sonuca ulaştığını ve Balıkesir Bölgesinde birinci olduğunu kaydetti.

Tören sonunda, Bölge Müdürü Abdullah Damcı ve Groupama Emeklilik Bursa Bölge Koordinatörü Sinan Günpınar Çalı Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Yusuf Koca’ ya hediye çeki vererek tebrik ettiler.