Başkan Kacır'dan Balıkesir Bölgeye Ziyaret

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Balıkesir Bölge Birliğinde bazı kooperatif ve iştiraklerde bir dizi incelemelerde bulundu.

TTKK Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır iştirak incelemeleri ve kooperatif ziyaretleri kapsamında TKK Balıkesir Bölge Birliğini ziyaret etti. Başkan Kacır’a Balıkesir Bölge Müdürü Vedat Altın tarafından Bölge Birliğinin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi sundu.

TTKK Merkez Birliği Baş Müfettişi Serkan Yenice ve Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu ekip önce 629 Sayılı Gömeç ve 628 Sayılı Altınova Tarım Kredi Kooperatiflerine ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Kacır, kooperatif personeli ile görüşerek kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Başkan Kacır daha sonra Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinden olan Tareks Tarım Ürünleri A.Ş’nin Altınova’da faaliyet gösteren “Mısır Araştırma ve Islah İstasyonu” ile “Hibrit Mısır Tohumluğu İşleme ve Paketleme Tesisi” ni ziyaret etti. Kacır fabrikada incelemelerde bulundu. Başkan Kacır’a tesisin faaliyetleri hakkında bilgi sunuldu.

Zeytin işleme ve Zeytinyağı üretimi konusunda marka haline gelen Tarım Kredi Birlik A.Ş’nin Gömeç’de faaliyet gösteren zeytin alımı ve zeytinyağı fabrikasında ki çalışmaları da yerinde inceleyen Kacır, TKK Balıkesir Bölge Birliğinin ortak ürünlerini değerlendirme kapsamında büyük caba sarf ettiğine dikkat çekerek yetkililere teşekkür etti.

Zekeriya Sayar / Balıkesir

Okunma 87 defa