Başkan Kacır’dan Çanakkale İline Bağlı Kooperatiflere Ziyaret

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (TTKK) Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Balıkesir Bölge Birliğine bağlı Çanakkele Merkeze bağlı kooperatiflere ziyarette bulundu.

TTKK Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır Tarım Kredi Kooperatiflerinin faaliyetlerini yerinde görme kapsamında gerçekleştirdiği kooperatif ziyaretlerinde Balıkesir Bölge Birliğine bağlı Çanakkale Merkeze bağlı kooperatiflere ziyaret gerçekleştirdi. TKK Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Vedat Altın, Başkan Kacır’a Bölge Birliğinin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi sundu.

TKK Balıkesir Bölge Birliğinin aylık olağan Yönetim Kurulu aylık toplantısının 1055 Sayılı Kepez Tarım Kredi Kooperatifinde yapılmasından dolayı Başkan Kacır Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ile de bir araya geldi.

Toplantı sonrası, Başkan Kacır, Çanakkale Merkeze bağlı 1055 Sayılı Kepez, 1120 Sayılı Gökçalı, 1101 Sayılı İntepe ve 2073 Sayılı Çanakkale Tarım Kredi Kooperatiflerine ziyarette bulunarak personelle tanıştı. Kooperatif yetkilileri ise kooperatiflerinin faaliyetleri hakkında Başkan Kacır’a bilgi sundular.

Ziyaretlerde, Başkan Kacır’a TKK Balıkesir Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Bölge Birliği Müdürü Vedat Altın ile Bölge Birliği Müdür Yardımcısı Necati Baydeniz eşlik etti.

Ziyaret sonrası Bölge Birliği Müdürü Vedat Altın tarafından Başkan Kacır’a Çanakkale Şehitler Anıtı figürlü tabak hediye takdim edildi.

Zekeriya Sayar / Balıkesir

 

 

 

Okunma 80 defa