Genel Müdür Poyraz’dan Balıkesir Bölgeye ziyaret

 

     

    

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Balıkesir Bölge Birliğini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Tareks Tohumculuk Genel Müdürü Burhanettin Topsakal ve Tareks Tohumculuk Genel Müdür Yardımcısı Kamil Yılmaz ile Balıkesir Bölge Birliğini ziyaret etti.

Genel Müdür Poyraz ve beraberindeki heyeti, Balıkesir Bölge Birliğine yeni atanan Bölge Müdürü Hilmi Tunahan Eyice karşıladı. Genel Müdür Poyraz, kendilerine Balıkesir Bölge Birliğinin faaliyetleri hakkında bilgi veren Eyice’ye yeni görev yerinde başarılar diledi.

Bölge Birliğindeki servisleri gezerek personelle görüşen Genel Müdür Poyraz, Balıkesir Tarım Kredi Kooperatifini de ziyaret ederek faaliyetler hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Poyraz, Balıkesir ziyareti kapsamında TK Birlik Gömeç Zeytinyağı Fabrikası ile yerli mısır çeşitleri ıslah çalışmalarının yapıldığı Tareks Altınova Mısır Araştırma ve Islah İstasyonunda da incelemelerde bulundu.

Genel Müdür Poyraz’ın Balıkesir Bölge ziyaretinde Bölge Birliği Müdür Yardımcıları Selçuk Yavuz ve Tuğrul Çobanoğlu da hazır bulundular.

Erdal EROĞLU / Ferdi KARDAŞ /BALIKESİR

Okunma 118 defa