Tarım Kredi Kooperatiflerinin iştiraki TK Yem Balıkesir Şubesi Çanakkale’li üreticileri misafir etti. TKK Balıkesir Bölge Birliğine bağlı Çanakkale’li üreticiler TK Yem Balıkesir Şubesine misafir oldular.

Çanakkale’li büyükbaş ve küçükbaş hayvan üreticilerinin TK Yem fabrikası ziyareti kapsamında TKK Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Hilmi Tunahan Eyice ve  fabrika Müdürü Fatih Akgün karşıladı. 30’a yakın üreticiyi misafir eden yetkililer Balıkesir, Bursa ve Çanakkale illerine karma hayvan yemi karşılayan fabrikayı Tarım Kredi Kooperatifi olan Çanakkale’li ortak üreticilere gezdirdiler. TKK Bölge Birliği Müdürü Hilmi Tunahan Eyice ve Fabrika Müdürü Fatih Akgün tarafından son teknolojik seviyede üretim yapan fabrikanın her aşaması  misafir üreticilerle birlikte gezilerek fabrikanın bütün üretim aşamaları hakkında üreticilere detaylı bilgiler verildi.

Çanakkale’li üreticiler gösterilen ilgi ve alakadan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Tarım Kredi Kooperatifleri Balıkesir Bölge Müdürü Hilmi Tunahan Eyice’ye ve fabrika müdürü Fatih Akgün’e teşekkür ettiler.

Ferdi KARDAŞ / BALIKESİR