Tarım Kredi Kooperatifleri (TKK) Balıkesir Bölge TARSİM (Tarım Sigortaları Havuzu) toplantısı gerçekleştirdi.

TKK Balıkesir Bölge Birliği üreticilerin TARSİM ‘den daha fazla yararlandırılması, sigorta konusunda güncel bilgilerin paylaşılması, 2019 yılının değerlendirilmesi ve 2020 yılının TARSİM sigorta plan ve hedeflerinin görüşülmesi amacıyla Kooperatif Yöneticilerine yönelik toplantı düzenledi.

Toplantı açılışında konuşan TKK Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Hilmi Tunahan  EYİCE ‘’Başarılı bir yıl geçirdik,2020 yılı Tarım Kredi ailesi olarak daha başarılı ve üretken bir yıl olmasını temenni ediyorum, bu anlamda 2019 yılında sigorta konusunda başarı gösteren Kooperatifçi personellerimizi kutluyor ve tebrik ediyorum. Sigorta bizim için çok önemli bir konudur. Üreticilerimizin üretim ve varlıklarını bütün risklere karşı sigorta şemsiyesinin altına almak ve onları her türlü riske karşı korumak da bizim  görevimizdir. Bu amaçla, tüm üreticilerimizin sigorta konusunda bilgilendirilmesi konusunda daha hassas davranacağız. Her üreticimizin Tarım Kredi Kooperatiflerinde sigorta yapıldığının bilinmesi konusunda daha fazla çalışacağız‘’ ifadelerinde bulundu.

             Balıkesir, Çanakkale, Bursa illerine bağlı kooperatiflerin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Tarsim Sigortası ve Krediler hakkında kooperatif yetkilileri bilgilendirilirken 2019 yılında başarılı kooperatif yöneticilerine de hediyeler verildi.

Toplantı sonunda, 2019 yılında TARSİM Sigorta kapsamında konusunda en fazla  üretim yapan 552 sayılı Hocaköy Tkk ya ve en fazla Poliçe üretimi yapan 646 sayılı Kulaca Tkk’nın Kooperatif müdürlerine Bölge Birliği  Müdürü Hilmi Tunahan EYİCE tarafından hediyeleri verildi.

  Bölge Birliğinde düzenlenen toplantıyı TKK Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Hilmi Tunahan EYİCE,  Bölge Birliği Müdür yardımcıları Tuğrul ÇOBANOĞLU, Gökhan AVCI ve Krediler personelleri ile Kooperatif yöneticileri katıldı.

TKK Balıkesir Bölge Birliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir