Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

TK Yem Balıkesir Şubesinden Rekor Yem Üretme

8 OCAK 2021

TK Yem Balıkesir Şubesi 2020 Yılında toplam 230 bin tonun üzerinden yem üreterek  yılı rekorla kapattı.

TK Yem Balıkesir Şubesi 2020 yılında karma hayvan yemi üretimde rekor kırdı. Şube 230 Bin tonun üzerinde yem üreterek başarısını bir çıta daha yükseltti. Üreticinin tercihi olan yemi üretmenin mutluluk verdiğini kaydeden şube çalışanları kutlama pastası kesti.

TKK Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Hilmi Tunahan Eyice, TK Yem Balıkesir Şubesi Şube Müdürü Lokman Çatalçam, TK Yem Muhasebe Şefi Fatih Kaygusuz, TK Yem İşletme Şefi Mustafa Özcura, 284 Bigadiç TKK personeli,  452 Şamlı TKK personeli ve  302 Sındırgı TKK personele ve fabrika çalışanları katıldığı  TK Yemin rekor yem üretme kutlamasında pasta kesildi.

TKK Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Hilmi Tunahan Eyice TK Yemin başarısında emeği geçen tüm fabrika personeline ve kooperatif çalışanlarına teşekkür ederek TK Yemin 2020 yılı rekor üretim başarısını tebrik etti.

2020 Yılında Balıkesir Şube personelleri olarak gerçekleştirdiğimiz Karma Hayvan Yem satışında 231.290 ton ile yeni bir rekora imza atmanın mutluluğu içindeyiz. Emeği geçen herkese teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız. Bu mutluluğumuza ortak olan Başta Balıkesir Bölge Müdürümüz Hilmi Tunahan Eyice, 284 Sayılı Bigadiç Tarım Kredi Kooperatif Müdürü

Atilla Mihçi

, 452 Sayılı Şamlı Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü

Mustafa Gökce

, 302 Sayılı

Sindirgi Tarimkredi

Kooperatif Müdürü

Ayşe Esin Adagideli

ayrıca teşekkür ederiz. Hep beraber nice sağlıklı mutlu nice başarılara yıllara